Главная > Все новости > Горячая тема > На Київщині укріпили оборонні лінії та посилили особовий склад

На Київщині укріпили оборонні лінії та посилили особовий склад

Фото: armyinform.com.ua

В Київській області укріпили оборонні лінії та посилили особовий склад військових. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Він розповів, що зараз в інформаційному просторі розповсюджується інформація щодо того, що окупанти можуть здійснити повторну спробу наступу на Київщину. Тому обороноспроможність регіону посилюють про всяк випадок.

«Зазначу, що у Київській області в цілодобовому посиленому режимі працює оперативний штаб. На Київщині укріплені оборонні лінії та посилений особовий склад військових», — сказав чиновник.

Крім того, Кулеба закликав українців бути пильними: споживати інформацію тільки з надійних джерел та дотримуватись правил безпеки під час воєнного стану.

В коментарі «BBC News Україна» голова Київської ОВА розповів, що мешканцям області поки «не давали сигнал» повертатися у свої домівки через небезпеку можливого повторного наступу

«Ми розуміємо, що повторне вторгнення може відбутися. Воно може бути в будь-який час за будь-яким напрямком», — наголосив Кулеба.

Водночас за його даними, до своїх осель, уже повернулися приблизно 100-120 тисяч мешканців Київщини. Зараз місцева влада намагається забезпечити їм умови для життя та відновити інфраструктуру.