Главная > Все новости > Горячая тема > На Київщині змінили час комендантської години: де посилили обмеження

На Київщині змінили час комендантської години: де посилили обмеження

На території Київської області змінили час комендантської години. А в населених пунктах, які були звільнені від окупантів, діють посилені обмеження. Про це повідомив голова Київської ОДА Олексій Кулеба.

Так, на більшості території Київської області запроваджується комендантська година з 21:00 до 06:00. Тимчасові обмеження діятимуть з 2 по 3 квітня.

Виключення становлять населені пункти Броварського, Вишгородського та Бучанського районів, що знаходилися під російською окупацією та були звільнені українськими силами оборони. Там комендантську годину посилено, і обмеження діятимуть з 21:00 2 квітня до 06:00 5 квітня.

Під час комендантської години категорично забороняється перебувати на вулицях населених пунктів та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом та пішки.

«Прошу кожного — дотримуйтеся всіх рекомендацій влади. Не виходьте на вулиці в заборонений час. За виключенням сигналу тривоги, щоб перейти в укриття. Особливо звертаюся до мешканців громад, що були звільнені від загарбників. Наразі важливо прибрати наслідки російської агресії — зачистити та розмінувати території. Не намагайтеся зараз повертатися до цих населених пунктів. Мешканці, що лишилися вдома — не виходьте на вулицю. Дайте можливість фахівцям зробити деблокування об’єктів інфраструктури для того, щоб ми могли повернути в громади повноцінне життя», — закликав Кулеба мешканців Київщини.