Главная > Все новости > Активисты района > На книжковому ринку в Києві пройшов мітинг: місто обіцяє підтримку

На книжковому ринку в Києві пройшов мітинг: місто обіцяє підтримку

Учора відбулися збори підприємців та небайдужих киян щодо майбутньої долі книжкового ринку на Петрівці.

Як повідомили у Департаменті промисловості та підприємництва, сьогодні в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Валентина Попович та директор Департаменту земельних ресурсів КМДА Петро Оленич зустрілися з представниками книжкового ринку та повідомили про те, що міська влада відстоюватиме інтереси громади міста і зробить усе можливе, аби зберегти робочі місця для людей.

Мер Києва Віталій Кличко також  зустрівся з представниками підприємців з Петрівки та заявив, що жодних дозволів на зведення торговельно-розважального центру на території книжкового ринку «Петрівка» наразі не видавали.

– Ми вивчили документи. За даними реєстру прав власності, книжковий ринок розташований на двох орендованих земельних ділянках за адресою: вулиця Степана Бандери, 10, в Оболонському районі столиці. Цільове призначення земельних ділянок – для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. Орендар – ТОВ «Книжковий ринок». Також детальним планом території в межах вулиць Вербової, Куренівської, Богатирської, Московського проспекту, Набережно-Рибальської, залізничної колії на зазначених ділянках передбачено розміщення ТРЦ відповідно до цільового призначення земельних ділянок. Утім, на цей час, згідно з даними електронної бази документообігу Департаменту архітектури, на ці ділянки містобудівні умови та обмеження не надавались! Тому, хто і навіщо підбурює людей – треба з’ясувати, – наголосив Віталій Кличко.

Він закликав представників книжкового ринку провести детальну розмову з керівництвом ринку і обговорити робочі відносини.

– Міська влада відстоюватиме інтереси громади міста. У правовому полі. І я звертаюся до правоохоронців: взяти на контроль це питання і не допустити протизаконних дій, – зазначив Віталій Кличко.

Ринок “Петрівка”- один з найбільших в Україні і найбільший в Києві книжковий ринок. Заснований 1 березня 1997 року. На Петрівці можна знайти книги будь-яких жанрів: від романів до професійної літератури вузького профілю. Крім того, на книжковому ринку представлений широкий асортимент канцтоварів, а також аудіо- та відеопродукції і програмного забезпечення – як ліцензійного, так і піратського.

Джерело