Главная > Все новости > Анонсы > На Контрактовій площі почали встановлювати новорічну ялинку

На Контрактовій площі почали встановлювати новорічну ялинку

Новорічна ялинка буде встановлена біля колеса огляду.

У вівторок, 3 грудня, на Контрактовій площі почалася підготовка до новорічних свят.

На тлі колеса огляду з’явився силует майбутньої ялинки, а на проїжджій частині майже готовий льодовий каток.

На місці, де недавно можна було вільно гуляти, лежать елементи майбутньої великої ялинки. Їх закріплять на спеціальному каркасі, який вже зібраний. Після того, як ялинка буде готова і загориться вогнями, вона створить гарний дует з колесом огляду.

Тут також будують будиночки для новорічного ярмарку.

Як повідомлялося, офіційне святкування Нового року на Софійській та Контрактовій площах у Києві триватиме із 14 грудня до 19 січня. Святкове засвічення ялинок для киян та гостей міста традиційно відбудеться 19 грудня о 19:00, у день святого Миколая.

Тематикою Нового року на Софійській площі стала відома на весь світ різдвяна історія про Лускунчика.

19 грудня о 17:00 святкування відкриватиме різдвяний парад, який пройде від Національної Опери України до Софійської площі. Після закінчення параду відбудеться офіційне засвічення ялинки.

Вартість іграшок й ілюмінації для центральної новорічної ялинки на Софійській площі в Києві становитиме 2,7 млн гривень.

26 листопада комунальники почали підготовку до встановлення новорічної ялинки в центрі Києва. Також на Софійській площі комунальники почали монтувати новорічне містечко.
Для проведення зимових масових заходів дорожники змінили схему руху транспорту в центрі столиці. Рух заборонено Володимирським проїздом – від Малої Житомирської до Михайлівської площі. Також обмежено рух правою смугою Володимирського проїзду в напрямку Михайлівської площі.

Джерело