Головна > Всі новини > Гаряча тема > На Київщині врятували двох собак із закинутого 12-метрового водогону: фото

На Київщині врятували двох собак із закинутого 12-метрового водогону: фото

Фото: ДСНС Київщини

У Білій Церкві надзвичайники врятували двох собак із закинутого водогону в дендропарку “Олександрія”.

Про це інформує ДСНС Київщини.У старому водогоні глибиною 10-12 метрів на території недіючої будівлі опинилися двоє собак, які не могли самостійно вибратися.Місцеві мешканці намагалися дістати тварин власними силами, але безрезультатно. Надзвичайники оперативно провели рятувальну операцію та витягли собак із пастки за допомогою підручних засобів.Раніше “Наш Київ” повідомляв, що до Центру порятунку диких тварин на Київщині евакуювали лисенят з Донеччини.