Главная > Все новости > Анонсы > На Подолі зведуть нову будівлю для дитячого садка

На Подолі зведуть нову будівлю для дитячого садка

За три роки на столичному Подолі з’явиться нова будівля дитячого садка № 600. Її зведуть за адресоювул. Юрківська, 3, неподалік від станції метро Тараса Шевченка. Будівництво буде завершено до 31 грудня 2022 року.

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1851 від 23 жовтня 2019 року.

– З метою створення належних умов для виховання та навчання дітейздійснити до 31 грудня 2022 року будівництво будівлі дошкільного навчального закладу № 600, вул. Юрківська, 3 у Подільському районі м. Києва», – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, замовником виконання робіт визначено Подільську районну в м. Києві державну адміністрацію.

Їй доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, забезпечити розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Замовник має забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, а також дотримання правил міського благоустрою.

Також Подільська РДА повинна оформити права користування земельною ділянкою, необхідні для здійснення будівництва, та забезпечити отримання дозволів на проведення робіт в Міністерстві культури України та у Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

Фінансування будівництва відбуватиметься за рахунок міського бюджету, тож райдержадміністрація несе відповідальність за цільове та раціональне використання коштів, а також за дотримання термінів виконання робіт.

Подільська РДА має подати до Департаменту економіки та інвестицій пропозиції включити цей проект до програм економічного і соціального розвитку Києва для фінансування у 2020-му та наступних роках.

По завершенні будівництва нова будівля дитячого садочка буде прийнята до комунальної власності територіальної громади міста.

Довідка. Юрківська вулиця у Подільському районі знаходиться у місцевості Поділ (Плоське). Вона пролягає від Кирилівської вулиці до Набережно-Лугової і є продовженням Нижньоюрківської вулиці.

Її назва походить від однойменної гори, урочища та струмка — Юрковиця (або Сверховиця, який впадав у Почайну). Вперше Юрківська вулиця згадується, як запроектована, протягом 1830–1839 років, а у 1859-му була офіційно відкрита для проїзду.

Джерело