Главная > Все новости > На Поштовій площі пройшов «Зелений марафон»

На Поштовій площі пройшов «Зелений марафон»

Кияни, серед яких були актори, блогери, моделі, прибрали від сміття Володимирську гірку уздовж лінії фунікулера.

— Ми хочемо залучити до здорового та активного життя молодь. Для популяризації заходу ми запросили  відомих зірок, акторів, — розповідає організатор заходу Артур Маліновський, проектний менеджер Київського молодіжного центру.

Пройшло 10 хвилин і майже у всіх учасників пакети повні. І це — центральна частина міста. Чому ж ніхто не опікується чистотою цього місця? Артур зазначає, що воно закріплено за Подільською РДА. Поруч шматок чистої зони, закріплений за Шевченківською РДА.

— Перед заходом ми відвідали локацію і помітили комунальників, які просто сиділи і нічого не робили. Все в наших руках – можна купити стяг пакетів і прибрати, — додає Артур Маліновський.

А Юлія Мархель, президент організації  «Lets do it Ukraine!», розповіла, що локацію було обрано невипадково, оскільки це одне з найулюбленіших місць відпочинку столичної молоді.

Актор Микита Вакулюк допоміг в організації заходу. Розповідає, що підтримує ідею привчати киян до чистоти. І хоча особисто в прибиранні  участь не брав, але надихав інших. Зазначає, що лише за першу годину заходу до нього підійшло 5 активістів та попросили про селфі.

Модель Олена Феофанова розповіла й розповсюдила відео про те, що знайшла під час прибирання. Також дівчина пояснила, що цікавиться проектами екологічного спрямування. Навіть не бере участі у показах натурального хутра, лише еко.

— Мені огидно носити на собі трупи тварин, — зазначила Олена Феофанова.

Блогер Катрін Марченко долучилася до прибирання також.

— Мені подобається ідея цього марафона. А також те, що його підтримує молодь, — додала блогер.

Учасникам розповіли про екологічні лайфхаки:

  • носити з собою пакет з екологічного матеріалу замість того, щоб купували одноразовий поліетиленовий;
  • носити з собою чашку для кави замість того, щоб купувати в одноразових стаканчиках.

vechirniy.kyiv.ua/