Главная > Все новости > Горячая тема > На захоплених територіях Харківщини окупанти катували та вбивали людей

На захоплених територіях Харківщини окупанти катували та вбивали людей

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На звільнених від російських окупантів територіях Харківської області продовжують фіксувати звірства, які загарбники здійснювали по відношенню мирного населення. Про це в інтерв’ю виданню НВ розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Він розповів, що у звільнених від окупантів населених пунктах, таких як Вільхівка та Мала Рогань, знаходили тіла мертвих цивільних. Подекуди у них були зв’язані руки й навіть були контрольні постріли в голову. Зараз всі злочини рашистів фіксують правоохоронні органи для міжнародних інстанцій.

«Збройні сили України звільнили населений пункт Гусарівка. Там в одному з житлових будинків, в якому за показами свідків знаходилася так звана комендатура росіян, у підвальному приміщенні знайшли тіла напевно сім’ї, які були спалені живцем — це попередні висновки експертизи», — розповів Синєгубов.

Також було виявлено тіло місцевого фельдшера, до якого, за зовнішніми ознаками, були застосовані тортури.

Крім того, був знайдений автомобіль цивільних, де була розстріляна вся сім’я — чоловік, жінка і маленька дитина.

Синєгубов розповів, що сам Харків постійно знаходиться під обстрілами ворога. Вони не є прогнозованими, а хаотичні, тому здебільшого страждає мирне населення. Б’ють по районах міста, де немає військової інфраструктури чи ремонтних заводів, тому передбачити дії ворога вкрай складно.