Главная > Все новости > Активисты района > Набори першої необхідності в Подільському районі отримали 1123 киянина, які опинилися в складних життєвих обставинах

Набори першої необхідності в Подільському районі отримали 1123 киянина, які опинилися в складних життєвих обставинах

За час роботи Єдиного координаційного центру для допомоги малозахищеним верствам населення при КМДА, в Подільському  районі набори першої необхідності отримали 1123 киянина.

Набори отримають кияни, які опинилися в складних життєвих обставинах. Першочергово, ними будуть забезбечуватися особи, які знаходяться в, так званій, «групі ризику»: літні люди, люди з інвалідністю.

До роботи Єдиного координаційного центру долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: БФ «Майбутній Київ», БФ «Життєлюб», Спілка самаритян України, торгівельні мережі «Новус» та «АТБ», компанія «Розетка». Логістику забезпечують компанї «Уклон» та «Нова пошта».

Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте до районного територіального центру: (044) 425-05-12, або пишіть на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com.

Джерело