Главная > Все новости > Анонсы > Найближчим часом Алея художників повноцінно запрацює

Найближчим часом Алея художників повноцінно запрацює

10 квітня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов спільно з керівниками структурних підрозділів та комунальних служб району провів нараду на Андріївському узвозі.

Учасники наради перевірили санітарний стан Андріївського узвозу, будівництво оглядового майданчику на Алеї художників та хід реконструкції Кокоревської альтанки.

На початку наради Віктор Смирнов оглянув хід облаштування додаткової променадної частини на Алеї художників. Обговорювалось питання щодо проектних рішень з благоустрою території. «Усі роботи знаходяться на завершальному етапі. Плануємо, що найближчим часом Алея художників повноцінно запрацює. Тому необхідно привести зазначену територію до належного санітарно-технічного стану, щоб кияни та гості столиці мали можливість комфортно відвідувати цю частину туристичного маршруту», — сказав голова району.

Також у ході наради Віктор Смирнов разом з іншими учасниками наради перевірили хід реконструкції Кокоревської альтанки на Андріївському узвозі. Наразі ведуться підготовчі роботи, опрацьовується проект її реставрації. Найближчим часом альтанку демонтують та передадуть на збереження до КП УЗН Подільського району.

Також голова району перевірив стан бруківки на проїжджій частині вулиці та виконання робіт з прибирання сміття.

За результатами наради Віктор Смирнов дав доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних служб для відповідного виконання.


podil.kyivcity.gov.ua/