Главная > Все новости > Активисты района > Наметове містечко та збір підписів проти забудови Подолу

Наметове містечко та збір підписів проти забудови Подолу

У Києві 15.01.2019 з’явилося нове наметове містечко – символ неможливості іншими методами добитися справедливості та захисту своїх прав. «Активные жители Подола начали бессрочный протест против хаотичной застройки Подольского района. Палатки протестующих стоят возле стройплощадки ЖК Podol.Grad.Vintage», — таким дописом сповістила про свій спротив  група «Наша Воздвиженка» у соціальній мережі facebook.

«Укрбуд вирішив побудувати 11-поверховий шестисекційний будинок на 660 квартир. Вся територія під схилом тепер буде забудована. Як жителі Подолу зможуть тут виїжджати якщо тут і так транспортний колапс – неможливо відвезти дитину на тренування, постійно стоїмо по півтори-дві години», — бідкається одна з ініціаторів акції, жителька Воздвиженки Неля Гаркава. Її підтримує відомий подолянин, громадський активіст Павло Калюк. На думку Павла, забудовник нині намагається ввести громаду в оману, видаючи житловий комплекс преміум-класу за соціальне житло.

Стало відомо, що будівельна техніка тут уже давно, земельна ділянка переходила з рук в руки і це вже другий – новий користувач. Минулого року на цьому місті також були акції протесту, ба навіть був ініційований активістами брифінг у Верховній Раді з цього питання. Однак, сьогодні забудовник знову активізувався і тепер громада чергуватиме на об’єкті цілодобово щоб просто фізично не допустити забудовника на майданчик. Також збираються підписи від зверненням на адресу органів влади, а перехожих закликають  підписувати електронну петицію №8503 «Зупинимо незаконну забудову на Подолі! Будівництво ЖК «Подол Град Vintage» загрожує місту та його мешканцям!»