Главная > Все новости > Нарада на Андріївському узвозі

Нарада на Андріївському узвозі

6 лютого перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик спільно з керівниками структурних підрозділів та комунальних служб району провів нараду на Андріївському узвозі.

Учасники наради перевірили роботу болардів після завершення ремонтних робіт, санітарний стан Андріївського узвозу та будівництво оглядового майданчику на Алеї художників.

Також Микола Дубовик поспілкувався з будівельниками громадської вбиральні на Андріївському узвозі щодо термінів погодження виконавчої документації з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та ПрАТ «АК «Київводоканал». Наразі оформлюється сертифікат, який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.

Перший заступник голови райдержадміністрації звернув увагу присутніх на питання, пов’язані з прибиранням Андріївського узвозу від снігу. «Оскільки за прогнозами Укргідрометцентру, сніг йтиме у столиці упродовж всього дня, прошу комунальні служби забезпечити готовність техніки та працівників для прибирання території Андріївського узвозу. Тримати на контролі питання щодо вчасного посипання відповідної території піскосоляною сумішшю, організувати на належному рівні роботи з розчищення дорожнього покриття та обробки протиожиледними матеріалами», — зауважив Микола Дубовик.

За результатами наради Микола Дубовик дав доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних служб для відповідного виконання.