Главная > Все новости > Горячая тема > «Навала. Київський постріл»: відкрилась виставка про оборону Київщині

«Навала. Київський постріл»: відкрилась виставка про оборону Київщині

В Національному музеї історії України на День Києва відкрилась виставка «Навала. Київський постріл», яка розповідає про російське вторгнення на Київщині та оборону столиці й області.

На виставці представлені спорядження та речі російських солдатів, агітаційні інструкції та матеріали окупантів, рештки боєприпасів, знищені або вкрадені окупантами речі, а також фотографії, зроблені співробітниками музею у зруйнованих містах та селах Київщини.

«24, 25, 26 лютого в Києві відчувався присмак хаосу, страху, ніхто не знав, що буде далі. Потім все це переросло в нелюдський опір. Все, що є краще в Україні, стало на оборону нашої столиці. Кращі з кращих. І Збройні сили, і підрозділи територіальної оборони, і Нацгвардія, і просто самооборона кожного міста, яка встигла організуватися, — усі робили свій внесок у перемогу. Як і цивільні люди, які давали інформацію про переміщення колон техніки. Ми всі були разом, всі трималися, як один кулак. Тому й вистояли», — описав початок оборони столиці командир 72-ї бригади імені Чорних Запорожців полковник Олександр Вдовиченко.

Виставка працює щоденно в Національному музеї історії України за адресою: вулиця Володимирська, 2.

Виставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський пострілВиставка Навала. Київський постріл