Главная > Все новости > Горячая тема > НАЗК створило базу ймовірних колаборантів: українців просять допомогти з нею

НАЗК створило базу ймовірних колаборантів: українців просять допомогти з нею

Національне агентство з питань запобігання корупції сформувало для СБУ базу ймовірних колаборантів та закликало громадян приєднатися до її розширення.

Зараз в базі вже налічується 245 осіб, які можуть допомагати росії. До цього переліку потрапили посадовці усіх рівнів, які явно чи приховано сприяють ворогу, а також поділяють його ідеологію. А також особи, які співпрацюють з ворогом, розповсюджують ворожу пропаганду, підривають обороноздатність та державний суверенітет України. База даних постійно поповнюється в тому числі й завдяки допомозі українців.

Щоб доєднатися до розширення бази, потрібно надіслати на захищений канал комунікації НАЗК інформацію про колаборанта.

«Якщо ви знаєте про посадовців, які підтримують ідеї «руського міра» — «остаточного вирішення українського питання», пропагують капітуляцію українського народу, пропонують вам доєднатися до співпраці з ворогом або будь-яким іншим чином шкодять українській армії та народу, повідомте про це на пошту stopzrada@nazk.gov.ua», — кажуть у НАЗК. 

За той час, поки працює ця пошта, від українців надійшло понад 60 повідомлень про можливих колаборантів. НАЗК щоденно передає до СБУ опрацьовану інформацію, зокрема й ту, яку отримали від українців.