Главная > Все новости > Горячая тема > Netflix анонсував реаліті-шоу за мотивами «Гри в кальмара»

Netflix анонсував реаліті-шоу за мотивами «Гри в кальмара»

Кадр з серіалу «Гра в кальмара»

Стрімінгова платформа Netflix повідомила, що готується до зйомок масштабного реаліті-шоу за мотивами корейського серіалу «Гра в кальмара».

Шоу отримало назву Squid Game: The Challenge («Гра в кальмара: випробування»). Поки що розпочалася стадія кастингу — заявки на участь можуть подавати мешканці будь-яких країн, що вільно володіють англійською мовою. Окремо проводять три кастинги: для США, Великої Британії та глобальний. 

Загалом у проєкті мають взяти участь 456 гравців, що зробить його наймасштабнішим реаліті-шоу в історії. Призовий фонд становитиме 4,56 млн доларів.

Змагання у Squid Game: The Challenge будуть такими ж, як і в оригінальному серіалі, також додадуть кілька нових ігор. Різниця тільки в тому, що в реальному шоу усі гравці залишаться цілими та неушкодженими. У «Грі в кальмара», нагадаємо, поразка у змаганні означала смерть.  

«Ставки є високими, але в цій грі найгірша доля — це повертається додому з порожніми руками», — кажуть у Netflix.

Нагадаємо, днями Netflix офіційно анонсував другий сезон «Гри в кальмара» та опублікував невеликий тізер. За словами режисера та сценариста серіалу Хвана Дон Хека, у продовженні «Гри в кальмара» з’являться Сон Кі Хун та засновник ігор. Також глядача ближче познайомлять з лялькою-роботом з першої серії першого сезону.