Главная > Все новости > Горячая тема > Never Again Gallery: художники переосмислили плакати Другої світової

Never Again Gallery: художники переосмислили плакати Другої світової

Українські художники та ілюстратори переосмислили інформаційні плакати часів Другої світової війни та наклали їх на загарбницьку війну росії в Україні.

Проєкт Never Again Gallery звертається до історичної пам’яті народів західних країн з проханням підтримати Україну в ситуації, яка дуже нагадує події 80-річної давнини. Після завершення Другої світової війни увесь цивілізований світ сказав «Ніколи знову». У 2022 році росія сказала «Давайте ще раз».

У період з 1939 по 1945 рік країни антигітлерівської коаліції, зокрема Велика Британія та США, створили сотні емоційних плакатів. Із закликами, інструкціями й мотивацією. Ті плакати частково також допомогли зупинити нацистів. 80 років потому українські художники та ілюстратори адаптували 20 з тих плакатів часів Другої світової війни, щоб попросити увесь цивілізований світ допомогти Україні не допустити Третьої.

Подивитися всі оригінальні плакати та їхні адаптовані версії можна на сайті Never Again Gallery. Кожен плакат можна завантажити та надрукувати, щоб почепити на вулицях і в закладах свого міста.

Над роботами працювали 20 українських художників й ілюстраторів. Серед них – Тетяна Якунова, Олександр Грехов, Олександра Ковальова, Антон Логов, Анна Сарвіра, Марія Оз, Варвара Перекрест, Антон Або, Аліна Кропачова, Маша Фоя, Марі Кінович, Аліна Заманова, Юлія Вус, Алекс Дерега, Марія Гермашева, сестри Фельдман, PLVNV, WE BAD, WAONE Interesni Kazki, Bravebirdie.

Художників, які хочуть долучитися до проєкту та поповнити галерею своїми версіями переосмислених плакатів, просять писати організаторам на електронну адресу weareukrainians2022@gmail.com.