Главная > Все новости > Горячая тема > Німеччина вводить наддешеві проїзні у транспорті: все через російську нафту

Німеччина вводить наддешеві проїзні у транспорті: все через російську нафту

Нещодавно парламент Німеччини схвалив заходи щодо суттєвого зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті країни протягом всього літа. Це — один зі способів зменшити залежність країни від російської нафти та газу, пише Bloomberg. 

Дешевими квитками на проїзд влада Німеччини спонукає власників машин пересідати на потяги та автобуси. Протягом трьох місяців літа, починаючи з 1 червня, місячний проїзний на проїзд у метро, ​​на автобусах, трамваях та регіональних поїздах по всій країні коштуватиме лише дев’ять євро (приблизно 340 грн). Таким чином, пасажир, який користується всіма транспортними зонами у Берліні, заощадить на такому проїзному 98 євро на місяць.

До тарифу не будуть включені тільки швидкісні міжміські поїзди, проте здійснити подорож через всю країну все одно можна буде на регіональних потягах. Проїзний, придбаний в одному регіоні, буде дійсним і в інших.

Наддешеві проїзні — це лише один із заходів, який Німеччина вже запровадила або збирається запровадити для подолання енергетичної кризи, яку спричинило російське вторгнення в Україну. Так, у вересні дорослі мешканці країни, що працюють, отримають одноразові виплати в розмірі 300 євро до заробітної плати. Це має компенсувати великі рахунки за електроенергію. А підприємці сплачуватимуть знижений податок. Батьки з маленькими дітьми додатково отримають 100 євро.

Також зменшаться податки на паливо — на 0,30 євро за літр для бензину та на 0,14 євро для дизельного палива.