Главная > Все новости > Горячая тема > Окупанти повністю знищили харківський «Фельдман Екопарк»

Окупанти повністю знищили харківський «Фельдман Екопарк»

Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

Російські окупанти повністю знищили харківський «Фельдман Екопарк». До війни він налічував близько 2 000 тварин та тисячі видів рослин, зокрема і тих, що занесені до «Червоної Книги». 

Про руйнування екопарку розповів його засновник Олександр Фельдман. 

За його словами, внаслідок масованих обстрілів та бомбардувань, які і досі продовжуються, зруйнована інфраструктура парку, зокрема і вольєри для тварин.

«Найбільша проблема — це великі хижаки. Їхні вольєри поки що дивом уціліли, але ще один обстріл — і збожеволілі від страху леви, тигри, ведмеді можуть опинитися на волі та піти в сторону Харкова або до найближчих поселень. Ми цього допустити не можемо. Вирішення проблеми сьогодні немає», — розповіві Фельдман.

Він зазначив, що зараз спеціалісти екопарку розглядають можливість облаштувати хоча б для деяких хижаків тимчасове житло у селищі Чутове на Полтавщині. Якщо цього не вдасться, єидиним виходом стане присипання хижаків. 

«Про це неймовірно боляче говорити, але головний пріоритет зараз — це життя людей. Інших тварин, які вижили і все ще залишаються на території екопарку, нам також потрібно терміново евакуювати», — зазначив засновник «Фельдман Екопарк».

Для евакуації уцілілих тварин екопарк збирає пожертви. 

Раніше ми повідомляли, що окупанти обстріляли «Фельдман Екопарк». Серед жертв є тварини.