Главная > Все новости > Горячая тема > Окупанти відкрили у Білорусі базар, де торгують награбованим в Україні

Окупанти відкрили у Білорусі базар, де торгують награбованим в Україні

Фото: ГУР

В білоруському місті Наровля російські військові облаштували базар, де торгують награбованим в Україні майном. Про це повідомили в Головне управління розвідки Міністерства оборони.

На мародерському базарі окупанти продають пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Все це вони награбували та відібрали в мирного населення України.

Також росіяни намагаються обміняти викрадені долари та євро. Але білоруси неохоче погоджуються на обмін  через внутрішні обмеження з обігу валюти. Тому вони пропонують окупантам звертатися в місцеві банки, проте ті відмовляються нібито через заборону командування.

Окупанти вже організували централізоване постачання нових партій мародерського «товару» на свій базар. Наприклад, з міста Буринь, що знаходиться в Конотопському районі Сумщини, в напрямку кордону їде колона вантажних автомобілів з награбованим майном українців — промисловими товарами та речами домашнього вжитку.

А в місті Мозир в Білорусі скупчуються російські військові КАМАЗи, з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляють до росії службою експрес-доставки СДЕК.