Главная > Все новости > Організація новорічних свят на Контрактовій площі

Організація новорічних свят на Контрактовій площі

26 листопада у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. У нараді взяв участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов та його перший заступник Микола Дубовик, керівники структурних підрозділів міської та районної адміністрацій і представники комунальних служб.

До участі у нараді долучилась також представниця мережі супермаркетів «Сільпо». Її хвилювало питання обмеження проїзду біля супермаркету, розташованого на Контрактовій площі, через реконструкцію Покровської вулиці. З цього питання заступник директора КП «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» Володимир Єрмаков зазначив, що незручності триватимуть, доки не будуть перекладені інженерні мережі, які планується завершити до кінця поточного року.

Окремо зупинилися на питанні щодо підготовки Контрактової площі до Новорічних та Різдвяних свят. Як і минулого року, організатором свята цьогоріч буде компанія «Folk Ukraine». «Необхідно заключити договори з власниками на прибирання та утримання території від снігу та накрижень під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Забезпечити повноцінне функціонування цієї території, як пішохідної зони для відпочинку киян та гостей столиці», — зазначив Валентин Мондриївський, звертаючись до представників компанії.

Йшла мова і про ремонт освітлення території навколо Андріївської церкви, заміну болардів в центральній частині району на більш потужні, реконструкцію КП «Музей-аптека» на Подолі, забезпечення якісного прибирання на Поштовій площі у вихідні дні тощо.

За результатами засідання сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.