Фото: КП УЗН Деснянського району
У столиці триває осіння висадка дерев — у Деснянському районі з’явилося 30 нових кленів сріблястих.
Про це повідомляє комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень району.Дерева висадили на двох локаціях, а саме:
- 13 дерев по вул. Радунській, де також встановили огороджувальні стовпчики та відновили газон;
- 17 дерев — по вул. Ореста Левицького.
Мета робіт — поліпшення стану зелених насаджень, підвищення рівня благоустрою і створення комфортних умов для місцевих мешканців.
- Наразі найоптимальніший період для висадження дерев, адже вони краще приживаються до настання морозів, формують міцну кореневу систему й уже навесні активно ростуть.
Нагадаємо також, що нещодавно у Дніпровському районі висадили декоративні яблуні та клени, а на бульварі Вацлава Гавела у Солом’янському районі висадили липи.