Главная > Все новости > Горячая тема > Переселенці зможуть отримати грошову допомогу прямо на вокзалі

Переселенці зможуть отримати грошову допомогу прямо на вокзалі

Українці, які виїхали з зони бойових дій та тимчасово окупованих або оточених населених пунктів, зможуть отримати від держави грошову допомогу прямо на вокзалі під час евакуації. Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці»

Спільний проєкт запустили Офіс президента, Мінцифри, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, «Укрзалізниця» та «Укрпошта». Він доповнює вже діючу програму «Там, де вас чекають», яка дозволяє переселенцям безпосередньо в потязі знайти місце тимчасового розселення.

Людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3000 грн на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 грн на кожну дорослу людину.

Працівники залізниці формуть списки отримувачів допомоги прямо під час руху евакуаційних потягів, де зазначають кількість дітей та дорослих. Ці дані передають працівникам «Укрпошти», які заздалегіть організовують все, щоб люди одразу отримали гроші на вокзалі, куди прибув потяг. Так, пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тисяч грн.