Главная > Все новости > Горячая тема > Перші модульні будинки від Balbek Bureau побудують у Бучі

Перші модульні будинки від Balbek Bureau побудують у Бучі

Джерело: balbek.com

Команда архітектурної студії Balbek Bureau знайшла земельну ділянку на Київщині для будівництва пілотного проєкту RE:Ukraine. Про це повідомили в Telegram-каналі проєкту. 

Зазначається, що перший модульний будинок з’явиться у Бучі. Він буде розрахований на 15 сімей. 

Наразі команда Balbek Bureau збирає кошти для реалізації проєкту, а також проводить фіналізацію робочих креслень, проходить експертизи тощо. Донати на роботу архітекторів, менеджерів та інших членів команди можна надіслати за посиланням. 

Йдеться про будівництво модульної секції, розрахованої на 15 сімей. Для реалізації проекту потрібна ділянка під Києвом розміром не менше 45*100 метрів.

Модульне містечко складатиметься із житлових блоків комунального та квартирного типу, а також із двору експериментальної роботи. Зокрема, у житловому блоці квартирного типу планують розмістити житлові квартирні блоки, технічний блок, житловий виставковий блок та дослідницький офіс RE:Ukraine.

Проєкт модульного будинку від Balbek Bureau Проєкт модульного будинку від Balbek Bureau

Раніше ми розповідали, що київська студія Balbek Bureau шукає земельну ділянку для будівництва пілотного проєкту RE:Ukraine з модульними будинками для людей, які внаслідок війни втратили житло.