Главная > Все новости > Горячая тема > Перший заступник голови Нацполіції запропонував здатися у полон в обмін на дітей Маріуполя

Перший заступник голови Нацполіції запропонував здатися у полон в обмін на дітей Маріуполя

Ілюстрація: Oksana Drachkovska, Lviv

Перший заступник голови Нацполіції генерал В’ячеслав Аброськін запропонував особисто здатися в полон в обмін на вивезення дітей із Маріуполя. Він звернувся до окупантів із проханням впустити його до міста для збору дітей та організації їхньої евакуації. Аброськін просить надати йому три дні, після чого на останньому блокпості при евакуації дітей із Маріуполя він сам здасться у полон.

«Це моя особиста ініціатива. Моє життя належить мені одному, і я його пропоную в обмін на життя дітей, які ще залишаються у Маріуполі», — заявив поліцейський.

У своєму дописі Аброськін пояснив, що також є генералом поліції, якого оголосили в розшук у росії. За його словами, окупанти скоювали на нього замах, оскільки Аброськін був залучений для затримки та ліквідації окупантів. Наразі генерал також перебуває у російських санкційних списках.

Після публікації допису генерал додав, що зараз йому пишуть багато людей, зокрема офіцери, які також готові здатися в полон в обмін на маріупольських дітей.

#війна в Україні #маріуполь