Главная > Все новости > Горячая тема > Під час комендантської години в Одесі та Запоріжжі скасовано поїзди: подробиці

Під час комендантської години в Одесі та Запоріжжі скасовано поїзди: подробиці

Фото: КВБЗ

Під час дії посиленої комендантської години «Укрзалізниця» тимчасово скасовує рух приміських поїздів та поїздів далекого прямування в Одесі та Запоріжжі.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Так, 9 травня скасовуються приміські поїзди та поїзди далекого сполучення, які курсують до Одеси та зворотно. Також у цей час буде закрито одеський залізничний вокзал.

«Нагадаємо, що в Одесі запровадять комендантську годину з 22:00 8 травня до 05:00 10 травня. У зазначений період часу заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень», — нагадали в «Укрзалізниці».

Також під час дії посиленої комендантської години тимчасово скасовано приміські поїзди, які курсують до Запоріжжя та зворотно. Посилена комендантська година у Запоріжжі діє з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня.

«Звертаємо увагу пасажирів, що на період дії комендантської години вхід та вихід із залізничного вокзалу Запоріжжя з міркувань безпеки може бути обмежений правоохоронними органами. Посадка в поїзди далекого сполучення можлива лише для транзитних пасажирів або для пасажирів, які прибули на вокзал заздалегідь, до початку дії комендантської години», — попередили в «Укрзалізниці».