Главная > Все новости > Горячая тема > Під Києвом українці вкрали в окупантів 700 літрів солярки для шпиталю

Під Києвом українці вкрали в окупантів 700 літрів солярки для шпиталю

Фото: скріншот

Жителі селища Димер Київської області, Світлана Костовецька та Валентин Грищенко, викрали у російських окупантів бензовоз із 700 літрами солярки та передали його шпиталю.

Про це повідомляє «Настоящее время».

Світлана розповіла, що російський бензовоз зі спущеними колесами та простріляними дверима стояв на трасі. Позаду нього бовтався шланг, через який окупанти заправляли свої танки. Жінці було цікаво, що всередині, вона залізла в кабіну водія, побачила ключ у замку запалювання, завела машину і поїхала.

Світлана та Валентин потихеньку перегнали «Урал» через поле і сховали його в кущах. Спочатку чоловік хотів злити солярку та підпалити бензовоз, але сусідка попросила його почекати кілька днів. Але місцеві довідалися про бензовоз і почали потроху зливати з нього паливо. Тоді Валентину прийшла думка здати цінний трофей у шпиталь.

Головлікар димерської лікарні розповіла, що селищем їздила російська техніка. Світла у лікарні не було і для її роботи необхідно було дизельне паливо. Запасу палива залишалося на 4-5 днів.

«Приїхав синій автобус, приїхав Валентин Грищенко — Валік. Привіз і кричить: «Хлопці, хлопці! Я привіз солярку. Куди вивантажувати? І тут каністри вони прямо з машини вивантажили. Літрів – ну дуже багато. Сказали, що біля тонни Валік привіз солярки сюди, до лікарні», — розповіла санітарка лікарні Валентина.

Головлікар запитала у чоловіка, де він узяв солярку. Той відповів, що вкрав у росіян. Вкраденої в окупантів солярки вистачило на 7-8 днів роботи лікарні, в якій лежали, зокрема, поранені українські захисники.

Сам бензовоз простояв у лісі до відступу російських військ. Потім «Урал» було передано у користування 72-ї механізованої бригади ЗСУ.