Главная > Все новости > Горячая тема > Під звільненим від окупантів Макаровом знайшли замінованого побитого собаку

Під звільненим від окупантів Макаровом знайшли замінованого побитого собаку

Біля звільненого від російських окупантів Макарова знайшли замінованого побитого собаку. Про це повідомили на Facebook-сторінці «ЗооПатруля». 

«Лиса знайшли під Макаровом. Він лежав у ямі зі сміттям. Люди хотіли його витягти, але їм пощастило помітити, що песик був замінований. Від смерті його врятувало те, що він не міг ходити. Скільки він там пролежав — незрозуміло», — розповідають зоорятівники. 

Під Макаровом знайшли замінованого побитого собакуНа місце прибули сапери та розмінували тварину. Далі песика передали «ЗооПатрулю». Тепер собака перебуває у реабілітаційному центрі, де проходитиме відновлення. 

«Його історія дуже моторошна та жорстока, орки побили та замінували його. (…)У нього є чутливість у травмованих лапках, тому є надія, що вони зможуть хоч частково відновитися», — йдеться у публікації. 

Аби Лис знову міг бігати, йому необхідна реабілітація. Тож зоорятівники розпочали збір коштів. Для допомоги необхідно 37 тисяч гривень. Реквізити та номер картки можна дізнатися за посиланням.