Главная > Все новости > Горячая тема > Після війни в Україні посилять усі заходи безпеки — Зеленський

Після війни в Україні посилять усі заходи безпеки — Зеленський

Фото: president.gov.ua

Після закінчення війни в Україні суттєво посилять заходи безпеки в усіх сферах та навчатимуть населення самозахисту. Про це розповів президент Володимир Зеленський в інтерв’ю індійському телеканалу Republic Media Network.

«З точки зору безпеки у нас буде великий перегляд. Безпеки у всьому. Починаючи з дітей, сімей, вулиць, домівок, безпеки всередині культурних місць, безпеки на стадіонах і інших майданчиках, де є масові заходи. І навчання населення. Так вийшло, у нас такі сусіди. Тому наше населення буде розуміти, як воювати, у всіх будуть спеціальні знання», — сказав президент.

За його словами, українська влада зробить все можливе, щоб люди були готові до будь-яких подій та «не боялись тієї чи іншої ситуації».

«Якщо ворог увійшов в Україну, значить він зайде у твою квартиру. Тому ти не повинен бігти, ти повинен зробити певні кроки, щоб захистити себе. Як показує наш досвід, якщо ти захистиш свою домівку, ти захистиш свій район, а значить своє місто, а значить — свою єдину країну», — відзначив Зеленський.

#війна в Україні #володимир зеленський