Главная > Все новости > Горячая тема > «Почесне звання»: ведучого Дмитра Комарова назвали «ворогом росії»

«Почесне звання»: ведучого Дмитра Комарова назвали «ворогом росії»

Фото: facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Комітет захисту національних інтересів рф назвав українського телеведучого Дмитра Комарова «ворогом росії». Про це сам Комаров написав у своєму Instagram.

«Приймаю вітання! Почесне звання «Ворог росії» від Комітету захисту національних інтересів. Отже, я живу чесно і мені не соромно дивитися людям у вічі. Та й компашка нас, «ворогів та зрадників рф», цікава зібралася. Макаревич, Кличко, Гребєнщиков, Навальний та інші», — написав Комаров.

Він додав, що у будь-яких обставинах дуже просто визначити, яка зі сторін бреше. А саме — та, що запроваджує тотальну цензуру, забороняє відкривати роти, знищує незалежні ЗМІ та запроваджує списки неугодних.

«Я мріяв поїхати до Північної Кореї. Встигнути побачити минуле сьогодення. Але це наразі неактуально. Північна Корея у світлі сьогоднішніх подій скоро здасться просунутою країною», — додав ведучій.

Відзначимо, що після початку війни Комаров неодноразово звертався до росіян із закликами виступати проти війни, яку розв’язала їхня країна, публікував фото та відео зруйнованих обстрілами будинків тощо.