Главная > Все новости > Активисты района > Подільські вчителі стали переможцями та лауреатами міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»

Подільські вчителі стали переможцями та лауреатами міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»

З 28 січня по 4 лютого в Києві відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу» (9 учасників), «Географія» (12 учасників), «Основи здоров’я» (9 учасників), «Захист Вітчизни» (11 учасників) та «Французька мова» (8 учасників).

Подільський район представляли 6 талановитих та креативних вчителів. Кращі педагоги столиці змагалися в таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Проект» і «Урок». Кожен етап конкурсу був нестандартним, цікавим та творчим.  І, як завжди, основним випробуванням для конкурсантів став урок.

За результатами всіх випробувань фахове журі визначило переможців та лауреатів. Переможцями стали Володимир Лисаченко (І місце) та Олена Щур (ІІІ місце), лауреатами – Анна Дяченко, Наталія Коршун, Катерина Яхно, Людмила Вибивана.