Главная > Все новости > Активисты района > «Поки мером Києва є Кличко — надій на будівництво метро на Виноградар немає жодних», — Антон Дрепін

«Поки мером Києва є Кличко — надій на будівництво метро на Виноградар немає жодних», — Антон Дрепін

Поки мером Києва є Кличко — надій на будівництво метро на Виноградар немає жодних. Гроші розікрадені підрядниками, будівельні роботи зупинені.

https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/17/655921/

У Київраді потрібні рішучі люди, які зможуть змусити київську владу забрати гроші у недолугих будівельників і розпочати, нарешті, будівництво метро.

2 thoughts on “«Поки мером Києва є Кличко — надій на будівництво метро на Виноградар немає жодних», — Антон Дрепін

  1. Куда обратиться за помощью переноса установленного очень высоко на столбе электро счетчика на дом. Энергослужбы отнекиваются, а пенсионеру тяжело с лестницей снимать показания, всего работы для дежурного мастера перенести счётчик ниже. Помогите это сделать, если вы действительно не равнодушны. Обращение к Антону Дрепину.

  2. Сьогодні я хотів би виступити вперше за недовгий час з цієї трибуни як київський мажоритарник саме по проблематиці Києва. А ця проблематика Києва не вузькопрофільна якогось одного мікрорайону. Ця проблематика Києва не є питанням виключно ЖКГ одного чи двох будинків. Ця проблематика Києва називається Віталій Володимирович Кличко. Мер-злочинець, відверто, який зараз знущається над всіма киянами і продовжує свою діяльність, в нарощує цю свою діяльність, знущання, з кожним місяцем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *