Главная > Все новости > Поліція затримала вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі

Поліція затримала вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі

Поліція затримала вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі. Відео з місця подій мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! На жаль, все ще є люди, які не люблять наше місто і знищують його красу. Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі. Молодики хотіли «заробити» грошей, обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали по гарячих слідах. Імовірно, що це ті ж «діячі», які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви», – написав Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що наразі поліція чекає на власників «Замку Річарда» або представників, адже будівля перебуває у приватній власності, аби зафіксувати претензії потерпілої сторони.

«Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також – відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело