Главная > Важливі інфекції, які можуть з’явитися у чоловіків

Важливі інфекції, які можуть з’явитися у чоловіків

Досить поширеною є ситуація, коли на першому побаченні люди опиняються у ліжку. Однак таке знайомство часто закінчується великими неприємностями для обох партнерів.

Які існують чоловічі інфекції

А все тому, що існує безліч різноманітних статевих інфекцій. І головна причина такого стрімкого поширення ІПСШ — відсутність запобігання. Саме завдяки запобіганню можна уникнути подальшого лікування, яке часом буває неприємним та довгим.

Але навіть наявність усіх можливостей та величезної кількості інформації про безпечний статевий контакт не допомагає вберегти себе від зараження. І тоді на допомогу приходить венеролог. Це той самий лікар, який займається лікуванням статевих інфекційних захворювань як у чоловіків, так іноді й у жінок.

Саме тому кожному чоловікові необхідно в якості профілактики проходити венерологічне обстеження як мінімум раз на півроку, навіть якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів, оскільки інфекція — справа хитра, а тому потрапити в організм може дуже несподівано.

Венерологічні обстеження

І серед досить величезної кількості різноманітних ІПСШ слід виділити ті, які зустрічаються найчастіше, щоб Ви відразу ж могли підстрахуватися у разі симптомів, що збігаються.

4 найпоширеніші ІПСШ

  • Гонорея. І тут зараження відбувається протягом десяти днів. Характерними симптомами такої інфекції є виділення гнійного характеру, що мають жовто-зелений колір. Також присутні болючі відчуття під час сечовипускання. Якщо гонорею не лікувати, може статися інфікування внутрішніх органів.
  • Хламідіоз. Це захворювання проявляється протягом двох-трьох тижнів. В даному випадку теж присутні гнійні виділення, проте замість болю може турбувати легкий свербіж або дискомфорт. Найчастіше інфекція особливо себе не проявляє, але починає вражати статеві органи.
  • Кандидоз — це захворювання, яке найчастіше спостерігається безпосередньо у жінок, проте може вражати і чоловіків при попаданні на статевий орган. У чоловіків як симптоми з’являється свербіж, печіння і білий наліт, а також дискомфорт під час сечовипускання та статевого акту.
  • І останнє — уреаплазмоз. Оскільки це умовно-патогенний мікроорганізм, з’явитися таке захворювання може й у здорової людини. У чоловіків проявляється як уретрит.

Тому, якщо Ви бажаєте підтримувати своє здоров’я та статеве життя, найкращим вибором буде венеролог у Львові «Urologist Valetskyi», який завдяки великому досвіду роботи вважається одним з найкращих. Ви отримаєте якісне обслуговування та кваліфіковану допомогу на європейському рівні.