Главная > Все новости > Понад 320 тис. погонних метрів дорожнього покриття «проліковано» від тріщин за американською технологією цьогоріч

Понад 320 тис. погонних метрів дорожнього покриття «проліковано» від тріщин за американською технологією цьогоріч

КК «Київавтодор» «лікує» вулиці за допомогою американських плавильно-заливальних машин «Crafco Super Shot 125», 12 одиниць яких дорожники придбали у 2015 року. Про це повідомили у комунальній корпорації.

«Заливка тріщин – технологія, яка широко використовується в Європі, Америці. Завдяки швозаливникам вдається попередити руйнування дорожнього покриття та продовжити термін його експлуатації. Адже ми сануємо тріщини бітумною мастикою, тому волога не потрапляє усередину», – розповів генеральний директор Олександр Густєлєв.

За останні роки такі роботи стали обов’язковими у кожному районі столиці. Саме у Києві цю технологію використовують наймасштабніше з усіх регіонів країни. Американська компанія Crafco відзначила КК «Київавтодор» сертифікатом за лідерство у впровадженні робіт із заливки тріщин дорожнього покриття в Україні.

«Із початку цього року «проліковано» більше 320 тис. погонних метрів дорожнього покриття. Це сотні вулиць, на яких вдалось уникнути руйнувань. Найбільше швозаливниками працювали на просп. Оболонському, просп. Миру, вул. Героїв Севастополя, вул. Стеценка», – додав Олександр Густєлєв.

Джерело