Главная > Все новости > Горячая тема > Повернення плати за проїзд у «Київ Цифровий»: що треба знати

Повернення плати за проїзд у «Київ Цифровий»: що треба знати

Фото: kyivcity.gov.ua

Починаючи з понеділка, 16 травня, в метро та наземному громадському транспорті столиці повертається електронна оплата проїзду. Команда «Київ Цифровий» розповіла про деталі повернення плати за проїзд.

Сервіси транспортних карт і одноразових QR-квитків вже в доступні у додатку «Київ Цифровий». Зараз там вже доступні функції поповнення транспортних карт, перегляду їхнього балансу та історії поїздок, а також придбання QR-квитків.

Поїздки на транспортних картах були збережені у тій кількості, яка була на карті до початку повномасштабної війни.

«Якщо з 24 лютого ви намагалися валідувати карту в транспорті, в рідкісних випадках поїздки могли помилково списатися. Вони автоматично повернуться протягом місяця», — відзначили у «Київ Цифровий».

Терміни дії місячних проїзних перенесли. Якщо користувач у лютому встиг придбати проїзний на березень, то з 16 травня він автоматично перетвориться на проїзний на червень.

Також відновляться придбані до 24 лютого QR-квитки. Якщо станом на цю дату користувачі мали дійсні QR-квитки, то 16 травня вони повернуться в додаток. Термін дії квитків повністю відновиться — на 15 днів. Як і раніше, квитками можна буде поділитися з друзями або родичами, якщо користувач не матиме можливості ними скористатися у цей період.

Керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) Петро Оленич додав, що наступним етапом стане впровадження оплати проїзду банківською карткою в наземному транспорті. В метро така функція працює вже кілька років.