Главная > Все новости > Представники Подільської РДА взяли участь у круглому столі щодо забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці

Представники Подільської РДА взяли участь у круглому столі щодо забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці

11 вересня в Голосіївській РДА спільно з  Подільською та Печерською районними адміністраціями проведено засідання круглого столу на тему: «Забезпечення необхідного рівня безпеки та гігієни праці для збереження життя і здоров’я працівників комунальних підприємств районів під час проведення робіт в осінньо-зимовий період». Мета проведення круглого столу — підвищення рівня охорони праці в комунальних підприємствах  районів, свідомого і відповідального ставлення до питань охорони праці і промислової безпеки, створення належних, нешкідливих і безпечних умов праці, попередження  нещасних випадків на виробництві.

Інспектор ГУ Держпраці у Київській області Пархоменко В.О.  звернув увагу, що недотримання трудової дисципліни і невиконання вимог охорони праці може завдати шкоди здоров’ю та життю працівників, а представник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві Бочарова О. Б. проінформувала присутніх про стан виробничого травматизму на підприємствах вище вказаних районів, названі основні причини травмування працівників під час виконання робіт. З метою недопущення випадків травматизму та виникнення аварій  в районах необхідно не допускати до виконання робіт працівникі, які не пройшли в установленому порядку медичних оглядів, навчання, інструктажів і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки, наголосила представник об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок» Пількевич С.В. Керівники підприємств обговорили загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації.

За результатами роботи круглого столу були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці, утримання засобів виробництва у технічно-справному стані, безпечного та безаварійного функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.