Главная > Все новости > Горячая тема > Прощання з Леонідом Кравчуком: розпочалася церемонія в Українському домі

Прощання з Леонідом Кравчуком: розпочалася церемонія в Українському домі

Сьогодні, 17 травня, у Києві прощаються з Леонідом Кравчуком. Церемонія прощання з першим президентом України розпочалася об 11:00 в Українському домі на Хрещатику. За інформацією ЗМІ, тіло першого гаранта доставили до столиці з Мюнхена. Труну супроводжувала почесна варта. Кравчука поховають на Байковому кладовищі.

На церемонії присутні мер Києва Віталій Кличко, брати Суркіси, Олександр Мороз, міністр культури Олександр Ткаченко. Вони зустрічали тіло Кравчука на центральному вході об 11 годині. 
 

Попрощатися з першим президентом прийшли й інші високопосадовці та політики. Серед присутніх помітили експрем’єра Юрія Єханурова та колишнього генпрокурора Святослава Піскуна.

Нагадаємо, перший президент України Леонід Кравчук помер 10 травня після довготривалої хвороби. Йому було 89 років. Як повідомили в одному з українських видань з посиланням на джерела, близькі до родини Кравчука, похорони відклали на тиждень через проблеми з транспортуванням. Через війну тіло першого президента необхідно було перевозити з Мюнхена наземним транспортом, а не літаком.

#війна #війна в Україні