Главная > Все новости > Горячая тема > Путін розраховував захопити Україну усього за три дні — СБУ

Путін розраховував захопити Україну усього за три дні — СБУ

Президент РФ Володимир Путін розраховував, що йому вдасться захопити Україну усього за три дні. Про це повідомили у Службі Безпеки з посиланням на допит полоненого російського солдата.

Полонений розповів, що саме триденний запас провізії роздали російським солдатам перед тим, як відправити захоплювати Україну. Це було 24 лютого, і вони знаходились на навчаннях. Солдатам розповіли, що вже за три дні вони повернуться в табор. Також за наказом вищого керівництва РФ в них забрали телефони та документи.

«Отже, кремлівський план бліцкригу уже провалився. Ми на своїй землі і будемо боронити її до останнього!», — кажуть в СБУ.

За словами полоненого, воювати проти України він не хотів і не знав, що саме робить армія загарбників на території нашої держави. Він закликав росіян виходити на акції протесту проти вторгнення в Україну.

 

Путін розраховував захопити Україну за три дні

Путін розраховував захопити Україну за три дні Саме такий запас провізії він роздав своїм солдатам, коли відправив воювати на нашу землю. За наказом вищого керівництва РФ у загарбників забрали телефони та документи, видали їжі та води на три дні і відправили воювати з Україною. Про це йдеться у черговому відео СБУ з допитом ворожого окупанта. Отже, кремлівський план бліцкригу уже провалився. Ми на своїй землі і будемо боронити її до останнього! Разом переможемо! #ЗупинимоОкупантів #stoprussia #СТОЇМО

Posted by Служба безпеки України on Wednesday, March 2, 2022