Главная > Все новости > Горячая тема > «путін забрав у мене найрідніше»: ведучий Андрій Бідняков втратив маму, яка була у Маріуполі

«путін забрав у мене найрідніше»: ведучий Андрій Бідняков втратив маму, яка була у Маріуполі

Фото: instagram.com/biedniakov

Український телеведучий Андрій Бідняков повідомив про смерть своєї матері, яка тривалий час перебувала у заблокованому російськими окупантами Маріуполі. За його словами, жінка була у комі, але все ще жила. Утім з кожним вибухом вона слабшала. 

Про це телеведучий написав на своїй сторінці в Instagram. 

«Страшно те, що я не можу навіть попрощатися з мамою. Адже я доїхав би до найближчого поста. Але я впевнений, що рано чи пізно — я приїду попрощатися з мамою. Коли на тій територій буде знову висіти український прапор. путін забрав у мене найрідніше. У мене та ще у тисяч українців. Але ми обов’язково дочекаємося…», — написав Бідняков. 

Чоловік зазначив, що за час війни йому двічі вдавалося поговорити із сестрою, яка разом із мамою перебувала у заблокованому Маріуполі. Розмови тривали близько хвилини. 

«Коли вони нарешті змогли виїхати — мені подзвонили родичі. Я зрадів. Але потім зателефонувала сестра і сказала, що мама в комі», — додав Бідняков.

За словами телеведучого, його мати перебувала у комі вже давно, але сестра Біднякова вирішила не говорити про це братові, аби не засмучувати його. Як тільки у рідних телеведучого з’явилася можливість покинути Маріуполь — вони поїхали. Маму Біднякова не стали хоронити біля під’їздів, як це вимушені робити інші жителі Маріуполя, які втратили рідних та близьких.

«З початку війни мама слабшала з кожним вибухом. Вона хворіла. Але вона б іще жила! «руський мир» — гірше найстрашнішої хвороби. Гірше раку та альцгеймера. Ця ідеологія та армія тягнуть на той світ швидше», — додав Бідняков. 

        View this post on Instagram                      

A post shared by Андрей Бедняков (@biedniakov)