Главная > Все новости > Горячая тема > Російську мову в школах можуть замінити, а вчителів предмету відправити на «простій»

Російську мову в школах можуть замінити, а вчителів предмету відправити на «простій»

З нового навчального року уроки російської мови в школах можуть замінити іншими предметами. Принаймні розглядають таку можливість. Відповідну ініціативу в ефірі одного з телеканалів озвучив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. 

«Щодо вивчення такої дисципліни у школах, як «російська мова», то потрібно розглянути можливість заміни цього предмета іншими. Я поділяю застереження міністра освіти і науки, а також освітнього омбудсмена, що до кінця цього навчального року вчителів російської мови, якщо вони не викладали нічого іншого, можливо відправити на простій. А вже з 1 вересня цю дисципліну замінити іншими, збільшивши частку вивчення інших важливих предметів, а саме: «Історія України», «Українська мова», «Математика» та «Англійська мова», — зазначив уповноважений із захисту державної мови. 

Крім того, Кремінь запропонував переглянути навчальну програму зарубіжної літератури, оскільки в ній забагато російських письменників. 

#війна #війна в Україні