Главная > Все новости > Горячая тема > Росія готується оточити сили ООС та захопити Харків – Міноборони

Росія готується оточити сили ООС та захопити Харків – Міноборони

Російські окупаційні війська готуються оточити українські сили Операції Об’єднаних сил та захопити Харків. Про це повідомив спікер Міноборони Олександр Мотузяник під час брифінгу в Українському Медіацентрі.

«Основні зусилля противник зосередив на підготовці до відновлення наступальних дій, аби оточити угруповання ООС та заволодіти містом Харків. Противник посилює угруповань військ західного і південного військових округів у Слобожанському і Донецькому операційних районах. Робить це як за рахунок перекидання військ з інших військових округів, так і шляхом залучення підрозділів мобілізаційного резерву», — заявив Мотузяник.

Також речник Міноборони зазначив, що Росія продовжує застосовувати високоточне озброєння для знищення об’єктів критичної інфраструктури України, а також переформовує та переміщує додаткові підрозділи зі складу Східного та Центрального військових округів для участі у війні проти України.

Також ворог налагоджує маршрути логістичного забезпечення угруповань військ, створює запаси боєприпасів, ракет та ПММ і здійснює підготовку медустанов до прийому великої кількості поранених.

«Загалом, російські окупаційні війська проводять перегрупування та намагаються покращити тактичне положення на окремих напрямках півдня України», — додав Мотузяник.