Главная > Все новости > Анонсы > Розпочинаються роботи з реконструкції каналізаційної мережі у Подільському районі

Розпочинаються роботи з реконструкції каналізаційної мережі у Подільському районі

14 вересня розпочинаються роботи з реконструкції каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах, через що буде частково обмежений рух транспорту.

У Подільському районі розпочнеться реконструкція каналізаційної мережі діаметром 300 мм по вул. Іллінській на ділянці від вул. Братської до вул. Почайнинської.

Каналізаційний колектор по вул. Іллінській побудований в 1957 році, внаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії, на колекторі періодично почали виникати аварійні ситуації. Під час реконструкції старий трубопровід буде замінено новим загальною довжиною 413,5 м з заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням існуючих абонентів. На час реконструкції, враховуючи необхідність постійного водовідведення від існуючих водоспоживачів, стоки передбачено відводити по тимчасовій схемі, яка включає в себе влаштування тимчасових каналізаційних станцій із напірними трубопроводами, які прокладаються в основному по поверхні землі. Тривалість реконструкції – 12 місяців.

У Шевченківському районі буде проведено реконструкцію каналізаційної мережі по пров. Несторівському на ділянці від вул. Кудрявської до Вознесенського узвозу.

Каналізаційний колектор по пров. Несторівському побудований у 1912 році, трубопровід буде замінено новим загальною довжиною 286,5 м, також будуть реконструйовані каналізаційні колодязі та перепідключені існуючі абоненти. Під час робіт стоки будуть відводитись по тимчасовій схемі, тривалість реконструкції – 6 місяців.

Реконструкція цих об`єктів забезпечить надійну та безаварійну роботу системи водовідведення.

На час виконання робіт рух автомобільного транспорту буде частково обмежений, відповідно до погодженого управлінням патрульної поліції м. Києва проєкту організації дорожнього руху.