Главная > Все новости > Горячая тема > СБУ затримала зрадника, який «здав» під обстріл Луцький військовий аеродром

СБУ затримала зрадника, який «здав» під обстріл Луцький військовий аеродром

Служба безпеки України затримала зрадника, який надавав ворогу інформацію для обстрілу Луцького військового аеродрому. Пре це повідомляє пресслужба відомства.
 
СБУ встановила, що чоловік передавав ворожим спецслужбам інформацію про типи та кількість військових літаків на аеродромі, місця їх дислокації, тренувальні польоти, а також особисті дані військовослужбовців.

Затриманий розповів, що познайомився з офіцером РФ ще у 2010 році через соцмережі. Той намагався вивідати інформацію щодо Луцького військового аеродрому та 204 бригади тактичної авіації. У 2017 році чоловік вже особисто зустрівся з російським офіцером в Москві, і той повідомив, що працює на ФСБ РФ. Після цього зрадник викладав інформацію, відео та фото з Луцького аеродрому на інтернет-сторінці, звідки її забирав той самий офіцер ФСБ.

Затриманий додав, що після обстрілу аеродрому він зв’язався з офіцером ФСБ, і той повідомив, що літовище атакували виключно як військовий об’єкт, а інших ударів по місту не планується. Також йому наказали чекати подальших вказівок. 

Крім того, протягом 24-28 лютого він постійно «зливав» інформацію про результати вторгнення російських військ на Волинь.
 
«Завдяки його «допомозі» аеропорт був обстріляний із ракет, що призвело до тотальної руйнації його інфраструктури. Після цього зрадник доповів про результат удару в РФ», — кажуть в СБУ.

 

СБУ затримала зрадника, який «здав» ворогу під обстріл Луцький військовий аеродром СБУ встановила, що зрадник передавав ворожим спецслужбам інформацію про типи і кількість військових літаків, місця їх дислокації, тренувальні польоти, особисті дані військовослужбовців аеродрому. Протягом 24-28 лютого він постійно «зливав» інформацію про результати вторгнення російських військ на Волинь. Завдяки його «допомозі» аеропорт був обстріляний із ракет, що призвело до тотальної руйнації його інфраструктури. Після цього зрадник доповів про результат удару в РФ. Посібнику окупантів повідомлено про підозру за ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Наразі він під вартою і йому загрожує до 15 років ув’язнення. #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Friday, March 4, 2022

Зраднику повідомили про підозру за  статтею 111 Кримінального  кодексу України (Державна зрада). Йому загрожує до 15 років ув’язнення.