Главная > Все новости > Сервіс «Громадський бюджет» став ще зручнішим для користувачів – Юрій Назаров

Сервіс «Громадський бюджет» став ще зручнішим для користувачів – Юрій Назаров

15 травня розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету-2020. Цього року кияни обиратимуть серед 1583 проектів у більш ніж десяти галузях. Серед лідерів – освіта, громадянське суспільство, комунальне господарство та енергозбереження.

Кожного року активність авторів проектів, так само як і жителів столиці, що беруть участь у голосуванні, зростає. Разом із тим, вдосконалюється і сервіс «Громадський бюджет». Протягом останнього року було модернізовано платформу сервісу та розроблено нові функції для користувачів.

Зокрема, вдосконалено відображення контенту платформи та інтерфейс на мобільних пристроях і планшетах. Покращено функціонал особистого кабінету користувача – відображається необхідна інформація щодо системи ГБ (проекти, голоси, команди). Покращено можливість моніторингу виконання вже проголосованих проектів: етапи реалізації проектів відображаються на мапі міста.

Окремо розробники працюють над вдосконаленням ідентифікації користувачів. Зокрема, у процесі реалізації – інтеграція сервісу з інформаційними системами «Муніципальний Реєстр» (ідентифікує місце реєстрації громадян) та ДФС у місті Києві (визначає осіб, які сплачують податки до бюджету міста, хоча й не зареєстровані на його території).

Водночас сервіс поглиблює захист персональних даних користувачів. Із цією метою платформу «Громадський бюджет» підготовлено до вимог регламенту GDPR, який встановлює норми захисту обробки персональних даних фізичних осіб та норми, що стосуються вільного переміщення цих даних.

«Зручний та сучасний сервіс – один із обов’язкових елементів підтримки міською владою інтересу суспільства до участі у Громадському бюджеті. Ми постійно працюємо над тим, щоб інструменти електронної демократії були доступні для киян та відповідали їхнім побажанням, вимогам часу та безпеки», – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.