Главная > Все новости > Горячая тема > Шестеро українців увійшли до списку Forbes «30 Under 30»

Шестеро українців увійшли до списку Forbes «30 Under 30»

У 2023 році шестеро українців потрапили до щорічного списку Forbes «30 Under 30» Europe, де відзначають лідерів різних сфер віком до 30 років.

Хто з українців потрапив до списку Forbes у 2023 році: 

  • Номінація «Соціальний вплив» — Вадим Синжерецький, засновник маркетплейсу для приватних викладачів і репетиторів BUKI. З 2014 року проєкт набув популярності й наразі налічує 130 співробітників, а на платформі зареєстровано понад 110 000 викладачів. «Онлайн-платформа BUKI перетворилася на один із найбільших EdTech ринків приватних репетиторів у Європі», — зазначили у Forbes.
  • Номінація «Медіа та маркетинг» — розробники мобільного застосунку Zeely: Дмитро Самойлюк, Ярослав Самойлюк та Аліна Бондаренко. Вони розробили мобільний застосунок-конструктор на базі штучного інтелекту, де підприємці можуть продавати свою продукцію онлайн. Українські засновники залучили 1,3 мільйона доларів і мають понад 8000 користувачів із США, Бразилії та Мексики.
  • Номінація «Медіа та маркетинг» — Діма Василенко, засновник PR-агенції Good Advice. Його компанія займається фінансовими та банківськими справами з клієнтами у Великій Британії та США. 
  • Номінація «Інтернет-торгівля» — Нік Тузенко, співзасновник компанії Accel Club в Амстердамі, яка займається придбанням, оптимізацією та масштабуванням брендів Amazon.

Нагадаємо, що торік до цього списку увійшло вісім українців.

Раніше ми писали, що організаторка Маршу жінок у Києві потрапила у рейтинг TIME.