Главная > Все новости > Горячая тема > Слухай нове: Паліндром випустив альбом

Слухай нове: Паліндром випустив альбом

Український виконавець «Паліндром», відомий  також як репер Кашляючий Ед та учасник гурту «Глава 94» випустив альбом «Придумано в черзі».

        View this post on Instagram                      

A post shared by Burban Stepan (@palindrom.ed)

До альбому увійшли 13 композицій, серед яких «Херсон», «Люцифер», «Місто» та інші. Альбом також містить кавери та колаборації з іншими українськими виконавцями.

«Придумано в черзі» — це річний сеанс проговорення травм різного штибу, — каже виконавець. Теми, які він зачіпає у своїх треках, стосуються війни, втрати родини, постколоніального синдрому та різних особистих комплексів.

«Коли деякі травми проговорені — нарешті з’являється простір для чогось цінного та справжнього, починаєш помічати щасливі моменти свого життя, вони теж є на альбомі. Всі ці історії, точніше відправні зачіпки до них, придумані у різних побутових ситуаціях з мого життя за останній рік і до нині — звідси й назва альбому, «Придумано в черзі». Бо черга як явище — це теж певний символізм, травма, яка ще не загоїлась після розвалу совка, та все ще нагадує про себе в наш час», — говорить музикант.

#українська музика #нова музика