Главная > Все новости > Горячая тема > США: росія готує удар на сході України

США: росія готує удар на сході України

Росія «переглядає свої військові цілі», щоб зосередити наступ на сході та півдні України, а не атакувати більшу частину території України, як це було досі. Про це повідомив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван з посиланням на дані американської розвідки.

 «За нашими оцінками, росія зосередиться на розгромі українських сил у ширших межах Луганської та Донецької областей, які охоплюють значно більшу територію, ніж російські маріонетки вже контролювали до початку нового вторгнення наприкінці лютого», — зазначає Джейк Салліван.

За його словами, таким чином росія могла б використати будь-які досягнуті нею тактичні успіхи, аби приховати свої воєнні невдачі. Передбачається, що рф буде намагатися утримати Херсон, щоб контролювати постачання води до окупованого Криму.

Київ, Одеса, Харків та Львів залишаються під загрозою, оскільки «москва, ймовірно, продовжить завдавати повітряних і ракетних ударів по решті країни, щоб завдати військових та економічних збитків і, відверто кажучи, викликати терор. Мета росії зрештою — максимально послабити Україну».

Раніше інформацію про те, що росія продовжує консолідувати сили для наступу на Донбас, повідомляла і розвідка Британії.

#війна #війна в Україні