Головна > Всі новини > Гаряча тема > Стабілізаційні відключення у Києві та області 2 січня: графіки від ДТЕК

Стабілізаційні відключення у Києві та області 2 січня: графіки від ДТЕК

whirr_mejer/pixabay

Сьогодні, 2 січня, у Києві та області через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену масованими російськими обстрілами, знов діятимуть заходи з обмеження електропостачання.

Про це повідомило ДТЕК.

Світла буде трохи більше, ніж в попередні дні. Деяким групам у столиці та області вимикатимуть світло лише на кілька годин протягом дня. 

Містян закликають споживати електроенергію економно та мінімізувати використання енергоємних приладів.

Графіки відключень у столиці можна знайти в чат-боті ДТЕК у Viber та на сайті. Крім того, в мобільному застосунку “Київ Цифровий” у вкладці “Міські сервіси” обрати “ДТЕК світло” та додати свою адресу.

Спеціалісти працюють в цілодобовому режимі, щоб повернути повноцінне постачання світла до кожної домівки.

Нагадаємо, середньомісячна температура повітря грудня у Києві склала 1,0°C, що вище кліматичної норми на 2,8°C.

Також нагадуємо, що ми підготували спецпроєкт про 90 років історії, або як змінювалася музична культура впродовж останніх десятиліть.