Главная > Все новости > Анонсы > Стало відомо, коли київські пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень

Стало відомо, коли київські пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень

Стало відомо, коли пенсіонерам Києва і всієї України сплатять обіцяну додаткову тисячу гривень.

Одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень пенсіонери та інші незахищені верстви населення отримають автоматично. Про це повідомляє сайт Міністерства соціальної політики України, посилаючись на слова міністра соціальної політики Марини Лазебної.

Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Як повідомила міністр, Уряд визначив порядок виплати одноразової допомоги в сумі 1 тисяча гривень для пенсіонерів, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадян, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

– У разі, якщо Парламентом в найближчі дні буде прийнято зміни до державного бюджету, нам потрібно буде близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати, – заявила Марина Лазебна.

Нагадаємо, Уряд прийняв постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році у зв’язку із глобальною кризою, викликаною коронавірусом. Відповідне рішення, розроблене Міністерством соціальної політики, було прийняте 1 квітня на засіданні Уряду.

Джерело