Главная > Все новости > Анонсы > Стало відомо, як на Подолі буде реорганізовано велику лікувальну установу

Стало відомо, як на Подолі буде реорганізовано велику лікувальну установу

На Подолі, на «радість» численних пацієнтів, особливо похилого віку, реорганізовують велику лікувальну установу, що розташована на вулиці Кирилівській.

Як повідомляє пресслужба РДА, днями на громадській раді при Подільській райадміністрації активісти погодили створення єдиного відділення на базі відділення № 1 філії № 1 (вул. Волоська, 47), шляхом приєднання до нього відділення № 2 (вул. Кирилівська, 107).

Суть реорганізації полягає в тому, що прийом вузькопрофільних спеціалістів із КНП «КДЦ» (вул. Кирилівська,107) здійснюватиметься на вул. Волоській, 47, та заклад працюватиме у дві зміни. Прийом сімейних лікарів та послуги стаціонару залишаються, як і раніше, на вул. Кирилівській, 107. Об’єднання структури дозволить оптимізувати та раціонально використовувати кадрові та матеріальні ресурси, забезпечить групову модель практики лікарів спеціалістів з дотриманням взаємозамінності лікарів та надання своєчасної та доступної лабораторної та рентгенологічної діагностики, реабілітаційного (фізіотерапевтичного) лікування. Члени Громадської ради одноголосно підтримали можливість реорганізації вищезазначених закладів охорони здоров’я.

Також активісти підтримали ініціативу щодо створення муралу на території Подільського району, присвяченого діяльності Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України у м. Києві.

За результатами засідання буде підготовлено протокол для подальшого опрацювання та розгляду на наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться 1 липня 2020 року о 15:00.

Джерело